19 Paylaşım 231 Gösterim

Balıkçı olmaya ne dersiniz? Fishing: Barents Sea

Misc Games tarafından geliştirilen Fishing: Barents Sea, 7 Şubat 2018 tarihi ile PC platformlarında yayımlandı. Steam üzerinde 31 TL’ye satılan oyun, şimdiden oyuncuların yeni gözdesi olmayı başardı. Tek oyunculu olarak oynanabilen oyunun, 30 adet Steam başarımı bulunuyor. Güzel derecede grafik düzeyi ve Norveç’in engin denizinde sizleri güzel bir macera bekliyor.

Hadi hazırlanın, Norveç’in engin denizinde balıkçılık alanlarını bulmak için detaylı bir keşfe çıkıyoruz! Oyuna, büyükbabanızdan size miras kalan küçük tekneyle başlayın. Balık tutun ve yeteneklerinizi yükseltin. Yükseltmelerin yanı sıra yeni tekneler satın alın.

Fishing: Barents Sea oynamak için hazır mısınız?

Birbirinden farklı teknelerde, farklı balıkçılık ekipmanları ile birbirinden değişik balık türlerini yakalamaya çalışıyoruz. Balıkçılık konusunda her şeyi düzgün yapabilmek kolaydır ama usta balıkçı olmak, bak bu iş zor! Ama Fishing: Barents Sea ile marifetlerinizi gösterme vakti geldi. Gerçekleştirilmiş kapı sensörleri ve TrawlEye gibi lisanslı Scanmar ekipmanlarını kullanarak teknenizde tam kontrol sağlayın. En büyük, en iyi balığı yakalamak için teknenizi yükseltin! Ancak belirlenmiş balıkçılık kotasını aşmamaya dikkat edin. Her yaptığınızın planını yapın ve ona göre yola çıkın.

Oyunda balık tutmadan önce, 20 yıllık hava durumu verileri, denizin su sıcaklığını ve hareket eden balık sürülerini öğrenmeniz gerekiyor. Endişelenmeyin, hepsi oyun içerisinde sistemlerde mevcut. Limansız balıkçı oyunu olur mu? Sorusunu soruyorsanız, merak etmeyin limanımızda var, barımızda var. Teknenize mürettebat işe almak veya oyunun görevlerini kabul etmek için limanda bulunan bara uğrayabilirsiniz. Ayrıca limanda teknenizi onarabilir veya yükseltebilir, bankadan kredi çekebilir ya da balıkçı malzemeleri satın alabilirsiniz. Kuzey Norveç’in eşsiz deniz manzarası ile işe koyulun! Sonar, radar ve GPS size yardım ederek balıkların olduğu bölgelere yönelin. Kazanç üstüne kazanç!

Oyunun özelliklerine de bakalım!

Resmi olarak belirtilen özellik listesi aşağıdaki şekildedir:

  • Harika bir açık dünya ortamı için Unreal™ 4 Engine
  • Gerçek Norveç manzaralarına dayanan devasa bir harita
  • Dinamik gün, gece ve ay döngüleri
  • Mevsimsel zaman etkileri ve değişen hava durumu
  • Oynanabilir altı gemi
  • Yarı gerçekçi balıkçılık yöntemleri – öğrenmesi kolay, ustalaşması zor
  • Avınızın davranışını etkileyen gelişmiş balık yapay zekâsı
  • Scanmar’ın lisanslı Catch Control sistemlerini ve resmi lisanslı Hermes trol teknesini içerir

Bence uzun bir maceraya hazırsanız oyunu satın almaya da hazır olmalısınız! Oyunun, Steam mağazasına ulaşmak için buraya tıklamanız yeterli. Ayrıca oyun 14 Şubat tarihine kadar %10 indirimde!

İlgi duyabilirsiniz

NieR: Automata 1. Yıldönümü Canlı Yayını 3-4 Mart Tarihlerinde Düzenlenecek.
PC
1 Paylaşım174 Gösterim
PC
1 Paylaşım174 Gösterim

NieR: Automata 1. Yıldönümü Canlı Yayını 3-4 Mart Tarihlerinde Düzenlenecek.

Editör - 24 Şubat 2018

İlk 22 Şubat 2017'de Japonya'da PlayStation 4 için çıkan NieR: Automata 1. yılını tamamladı ve Square Enix bunun şerefine 3-4 Mart tarihlerinde aralıksız devam eden bir canlı…

D.I.C.E. Ödülleri’nde Yılın Oyunu The Legend of Zelda: Breath of the Wild Seçildi.
Haberler
4 Paylaşım339 Gösterim
Haberler
4 Paylaşım339 Gösterim

D.I.C.E. Ödülleri’nde Yılın Oyunu The Legend of Zelda: Breath of the Wild Seçildi.

Editör - 24 Şubat 2018

21. yıllık D.I.C.E. Awards (Ödülleri'nde) kazananlar açıklandı. Cuphead, Horizon Zero Dawn, Playerunknown’s Battlegrounds, Super Mario Odyssey ve The Legend of Zelda: Breath of the Wild'ın aday olduğu…

Warface ile Hem Oyunda Hem de Gerçek Hayatta Kazan.
Free to Play
6 Paylaşım339 Gösterim
Free to Play
6 Paylaşım339 Gösterim

Warface ile Hem Oyunda Hem de Gerçek Hayatta Kazan.

Editör - 24 Şubat 2018

Crytek’in %100 Türkçe, ücretsiz Online FPS oyunu Warface; 2018 yılına hızlı bir giriş yapıp yayınladığı güncellemenin ardından, yepyeni ve kazançlı bir proje ile oyuncularının karşısına çıkmaya hazırlanıyor.…

Yorum yapın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu kategoride en çok beğenilenler